Nir BareketNir Bareket

ניר ברקת, מייסד

מר ניר ברקת עוסק במימון פרויקטים למעלה מעשרים שנה. לפני הצטרפותו לחברת בלובירד, שימש ניר במשך 7 שנים כמנהל הפיננסי והמסחרי של בייטמן פרוייקטים ולאחר מכן כסמנכ”ל מימון פרויקטים של קבוצת מרחב.

בחברות אלו ניר, אירגן מימון לפרויקטים בתחום הנפט והגז, תחנות כח, פרויקטים חקלאיים ופרויקטי תשתית נוספים בברית המועצות לשעבר, מרכז ודרום אמריקה ואפריקה. ניר עובד בשיתוף פעולה הדוק עם מוסדות פיננסיים מובילים בעולם, כגון EBRD, הבנק העולמי וסוכנויות הייצוא של מדינות ה-G7.

לניר תואר B.A. בחשבונאות וכלכלה ותואר M.A. במנהל עסקים עם דגש מיוחד על מימון.

קרא עוד

Ram ShalitaRam Shalita

רם שליטא, מנכ”ל, שותף

רם הינו בעל ניסיון רב בתפקידי שיווק ומכירות בכירים בתחום הפרויקטים הבינ”ל בדגש על ארצות עולם שלישי מורכבות.
בבלובירד רם אחראי על הפיתוח העיסקי, הקשר עם הלקוחות וכן טווית הקשר עם מוסדות פיננסיים רבים ברחבי העולם.

רם שימש בעבר כמנהל שיווק של חברת טלקום ותשתיות גדולה שפעלה באפריקה ומזרח אירופה, וכן מילא מספר תפקידים בתחומי המודיעין העסקי בחברות בתחום ההיי-טק.
לפני כן שירת בתפקידים בכירים בתחום הטכנולוגיה וניהול הפרויקטים במערכת הממשלתית.

קרא עוד

ellaella

אלה ברקת, מנהלת שיווק

אלה היא מנהלת שיווק המשלבת נסיון רב בתחום עם חדשנות תוך ניצול האפשרויות שנפתחו עם כניסת המדיה החברתית לתחום גיוס לקוחות פוטנציאליים. אלה מתמחה בתקשורת עסקית ואחראית על לזירת הפיתוח עסקי ולפעילויות שיווקיות וארועים שונים בהתאם לתוכניות השיווק האסטרטגיות של החברה.

קרא עוד

Yona SamuelsonYona Samuelson

יונה זמואלסון, מתאמת קשרי לקוחות

יונה היא מנהלת אדמיניסטרציה ושיווק מנוסה בדגש על פיתוח עסקי וקשרי לקוחות. בתפקידיה הקודמים כמנהלת תקשורת שיווקית, מנהלת פיתוח עסקי ומנהלת משרד בחברות בינלאומיות גדולות, צברה את הנסיון והכישורים לפתח ביעילות ובנועם קשרים עסקיים חדשים ולשמור על שיתוף פעולה שוטף עם שותפים עסקיים ולקוחות אסטרטגיים בכל רחבי העולם. יונה מתמחה בהכנת מסמכים שיווקיים ומסחריים שונים, תיאום ולוגיסטיקה של פעילויות ואירועי שיווק שונים וקשרי לקוחות.

קרא עוד

Udi LeshemUdi Leshem

אודי לשם, מומחה בתחום המים

מומחה מוביל בעל רקע יישומי רב בפרויקטי מים וטכנולוגיות מים בכל רחבי העולם, כולל מתקני טיהור, מט”שים, וטכנולוגיות מתקדמות. שימש בין היתר בתפקידים מובילים בסימנס טכנולוגיות מים, ב-Aqwise ישראל ועוד. בבלובירד הוא מופקד על ייעוץ וליווי מכלול המשימות הקשורות לפרויקטי מים שבהם מעורבת החברה.

קרא עוד

Yossi EdelsteinYossi Edelstein

יוסי אדלשטיין, מומחה בתחום הידרו-אנרגיה

יוסי הינו בעל נסיון של למעלה מ-14 שנים בתחום אנרגיה הידרו-אלקטרית, כולל ייזום, ניהול, הנדסה ופיקוח על פרויקטי הידרו מורכבים בכל העולם כולל במדינות מתפתחות. בבלובירד יוסי מוביל את תחום האנרגיה, כולל תחום ההידרו ותחומים אחרים, בהבטי ייעוץ וליווי הפרויקטים.

קרא עוד

Shimon GeimanShimon Geiman

שמעון גיימן, מומחה בתחום תחבורה

מומחה עתיר נסיון בפרויקטי תחבורה גדולים בישראל ובעולם. בעל תואר שני במימון בינ”ל באונ’ תל-אביב. שימש בין היתר בתפקידים בכירים בפרויקט “מנהרות הכרמל”, בפרויקט “אינטר-אוקיאניק” (פרויקט הרכבת הגדול ביותר בקולומביה), היה מעורב בפרויקטי הכבישים הגדולים בישראל, ועוד. בבלובירד שמעון מוביל את תחום התחבורה – אפיון, ליווי וייעוץ ללקוחות עבור פרויקטים ממשלתיים, פרויקטי BOT וכן פרויקטי PPP.

קרא עוד

Yehuda PalachiYehuda Palachi

יהודה פלצ’י, מומחה בלוגיסטיקה

למר יהודה פלצ’י מעל 20 שנות ניסיון מצטבר בתפקידים מרכזיים בתחום התפעול, הלוגיסטיקה ומשאבי אנוש.

יהודה החזיק בתפקיד סמנכ”ל תפעול ועמדות מפתח נוספות כגון סמנכ”ל משאבי אנוש, מנהל המפעל ומנהל הייצור של רמת חובב בחברת מכתשים בע”מ, במשך יותר מ 20 שנים.

ליהודה ידע וניסיון רב בניהול תקציבים גדולים הכוללים עלויות משתנות (כגון חומרי גלם ואנרגיה) בהיקף שנתי של עשרות מיליוני דולרים.
ליהודה היכולת והניסיון בקידום משא ומתן של שינויים מבניים חיצוניים של ארגונים, על מנת להביא בצורה יעילה לביצוע העבודה ולחיסכון של עלויות.

יהודה הוביל שינויים של תהליכים רבים על מנת להשיג שיפור בעלויות, תוך שימת דגש על היבטים סביבתיים והיבטי הבטיחות כולל יצירת שיטות לטיפול בחומרים מסוכנים, ביצוע מחקרים ומדידות פליטות מזהמים, הכנת תוכניות פעולה לצורך רישוי ופיקוח, טיפול במים וטיהור שפכים תעשייתיים.

ליהודה תואר B.Sc בכימיה מאוניברסיטת בן גוריון, ו-MSc בניהול תעשייתי מאוניברסיטת בן גוריון.

קרא עוד

tzvikatzvika

צביקה שרון, מומחה בבנקאות

צביקה שרון הוא כלכלן בכיר עם ניסיון רב בתחום הפיננסים, הבנקאות והנדל”ן.

צביקה שירת כמנהל אשראי בבנק הפועלים וכמנהל סניף בבנק מסד, כסמנכ”ל הכספים וסגן למנהל הכללי, עבור חברת נדל”ן ממשלתית גדולה וכן עבור חברת התחנה המרכזית החדשה בתל אביב, חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך, שבבעלותה וניהולה שטחי מסחר של 220,000 מטר מרובע.
לצביקה יחסי עבודה ארוכים ומצוינים עם כל הבנקים הגדולים ועם מרבית המוסדות הפיננסיים בארץ, כמו גם עם הבנקים הגדולים באירופה ובארה”ב.

צביקה נותן ללקוחות בלו בירד סיוע בכל ההיבטים של מימון, תזרים מזומנים, קווי אשראי וריבית, סקירות כלכליות ותוכניות עסקיות, סיכוני מטבע חוץ וכו’.

צביקה מטפל בלקוחות ממרבית תחומי המשק – תעשייה, נדל”ן, הנדסה, חקלאות, מסחר, פרסום ועוד.
לצביקה תואר B.A. בכלכלה ותואר M.A. במשפטים.

קרא עוד